VOLKAN OTO KİRALAMA

Sıkça Sorulan Sorular

NASIL REZERVASYON YAPILIR?

Rezervasyon işlemi 3 basit adımdan oluşmaktadır. Birinci adım; Kiralanacak yer ve tarih seçimi, ikinci adım; Araç seçimi ve üçüncü adım ise iletişim bilgilerinizin girilmesi ile formun gönderilmesi sonrasında rezervasyon işleminiz tamamlanır. Rezervasyon yapmak için sitemizin ana sayfasında bulunan "ARAÇ VE FİYAT SORGULAMA" başlığı altındaki formu doldurarak ihtiyacınız olan tarihleri belirtiniz ve "ARAÇ VE FİYATLARI GÖSTER" butonuna tıklayınız. Gelen sayfadan araç seçiminizi yapınız ve rezervasyon işlemini gerçekleştirmek için devam ediniz. Hakkınızda yeterli bilgi kapsayan formunuz elimize ulaştığında rezervasyon bilgileriniz tarafımızdan incelenir ve olumlu veya olumsuz olarak size e-posta gönderilerek bilgi verilir. Ayrıca telefon ya da faks ile de rezervasyon yaptırabilirsiniz.

REZERVASYONU YAPILMIŞ ARAÇ NASIL TESLİM ALINABİLİR ?

Araç, eğer " Havalimanında Teslim " koşuluyla rezerve edilmiş ise, VOLKAN Car Rental'dan bir personel, havaalanınında geleceğiniz terminalin yolcu çıkış kapısında adınızın yazılı olduğu bir tabela ile sizi karşılayacaktır.Rezervasyon otel ya da herhangi bir adreste teslimat olarak yapılmışsa, VOLKAN Car Rental'dan bir personel belirtilen adreste araç teslimini yapacaktır.

ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI NELERİ KAPSAR ?

Kiralanan araçlar ile sınırsız kilometre yapabilirsiniz. Şehir merkezi içindeki oteller ve havalimanına araç teslim alma ve bırakma ücretsizdir. Ancak, araç teslim adresinizin VOLKAN Araç Kiralama Ofisine uzaklığı 20 km'den uzak ise kilometre başına 1 TL ek ücret talep edilir. Sitemizde belirtilen tüm fiyatlara araçların sigorta ve kasko ücretleri dahildir. Sitemiz aracılığı ile yaptığınız rezervasyon sonucunda belirtilen ücret sabitlenir ve hiçbir şekilde sonradan ek bir ücret talep edilmez. Sitemizdeki fiyatlar herzaman günceldir ve istediğiniz tarihe istediğiniz zaman rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon yapıldıktan sonra sitemizde olası fiyat değişikliklerinden etkilenmezsiniz. Bu yüzden erken rezervasyon yapmanız her zaman sizin için daha karlı olacaktır.

ÖDEME NASIL YAPILIR ?

Aracı size teslim eden personelimize, TL, Euro veya Amerikan doları ile ya da Visa veya Master Card kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz

REZERVASYONUMU NASIL İPTAL EDEBİLİRİM ?

Aracı alış tarihinizden en az 1 hafta öncesine kadar iptal gerekçesi belirtmeksizin e-posta ile rezervasyonunuzu iptal etme talebinde bulunabilirsiniz.

ARAÇ ARIZALANIRSA NE OLUR ?

Seyahatinizde teknik problemlerle karşılaşmamanız için araçların periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz olarak yapılmaktadır. Buna rağmen bir arıza olduğu takdirde vakit geçirmeden Volkan Araç Kiralama ile temasa geçmelisiniz. Size en kısa sürede yardım etmeyi VOLKAN Araç Kiralama garanti eder. Arıza kısa sürede gideriemeyecek ise, aracınız başka bir araçla mümkün olan en kısa sürede değiştirilir. VOLKAN Araç Kiralama'dan izin alınmadan yapılan müdahalelerden olabilecek zararlardan kiracı mesuldür.

KAZA DURUMUNDA NE YAPILMALIDIR ?

Araç hareket ettirilmeden, 154'den trafik polisine ulaşılmalıdır. Trafik, alkol raporu ve kazaya karışan diger araçların trafik sigortalarının, ehliyetlerinin ve ruhsatlarının fotokopileri alınmalıdır.

KİRALANANAN ARAÇ, BAŞKASI TARAFINDAN KULLANILABİLİR Mİ ?

Aracı kullanacak diğer kişilerinde, aracı kiralayan gibi sözleşmeyi imzalaması ve ehliyetinin fotokopisini vermesi gerekmektedir.